gallery/logo
gallery/logovdf

м. Луцьк, пр. Волі, 42

gallery/logoks

+38 (096) 311 82 18

+38 (095) 618 87 04

м. Луцьк, пр. Волі, 42

М’яка клейована палітурка

Цей швидкий і бюджетний варіант представляє собою палітурку, в якій внутрішній блок сторінок поєднується з обкладинкою за допомогою клею.

 

Використовується при виготовленні брошур, каталогів, альбомів, журналів, блокнотів, книжок з паперовою обкладинкою. Вона друкується на щільному папері (120-300 г/м2).

 

Палітурка на металічній пружині

Така палітурка частіше за все використовується для скріплення календарів, бухгалтерських документів, презентацій, звітів, наукових робіт і рефератів.

 

Його головна перевага в тому, що він розкривається на 360 градусів і завжди лежить в одній площині.

 

Брошурування, скріплення скобою.

Брошуруваня чи скріплення скобою — один з найпростіших видів поєднання аркушів, при якому їх скріпляють скобами по лінії згину.

 

Обкладинка такої палітурки звичайно виконується з паперу чи картону щільністю до 300 г/м2. Частіше всього використовується при створенні брошур, буклетів, зошитів та іншої поліграфічної продукції об’ємом до 80 шпальт.

 

Спеціалісти друкарні ВолиньПоліграф виконують брошурування з допомогою автоматичного електричного степлера Rapid 106. Він вважається найбільш ергономічною та функціональною моделлю в цій галузі постдрукарської обробки.

 

Глибина прошивки в 100 мм дозволяє степлеру брошурувати до 50 сторінок одноразово. Механічний степлер МА35/15-18 використовується робітниками нашої друкарні для зшивання продукції з фібри, пластику, тканини й картону, а також для задруковування клапанів упаковки, виготовленої з гофрокартону.

 

Тверда палітурка

Найбільш популярний і практичний вид палітурки для виготовлення книжок, що складаються з обкладинки й внутрішнього блока. Обкладинка твердої палітурки виготовляється з картонної основи. Внутрішній блок прошивається ниткою, завдяки чому міцність і довговічність такого виробу стає набагато вищою.

 

Після того, як блок зшитий, на його корінець наклеюють марлю чи інший корінцевий матеріал. На верхні й нижні частини блока наклеюють каптал — тасьму с потовщеним краєм.

Палітурні роботи

gallery/paliturka

Палітурні роботи