gallery/logo
gallery/logovdf

м. Луцьк, пр. Волі, 42

gallery/logoks

+38 (096) 311 82 18

+38 (095) 618 87 04

м. Луцьк, пр. Волі, 42

Особливий різновид обробки поліграфічної продукції. Ламінування не тільки істотно збільшує зносостійкість друкованої продукції, але й підсилює контрастність і насиченість фарб, надає виробу привабливий вигляд.

 

Ми рекомендуємо застосовувати ламінування друкованої продукції, яка використовується в ресторанах і барах - це меню і коктельні карти, прайс листи, візитні картки, навчальні матеріали, закладки, листівки, пластикові карти і т. д.

 

Ламінування також рекомендується для друкованих виробів, які використовуються в брудних або вологих середовищах, наприклад матеріали з техніки безпеки або інструкції по експлуатації.

 

Ламінування може бути матове або ж прозоре – все залежить від  бажання замовника.

 

Незалежно від ваших потреб, ми пропонуємо якісну ламінацію з використанням сучасного обладнання - ламінатора, і новітніх технологій, щоб забезпечити максимальну міцність і довговічність ламінованих друкованих виробів.

 

Визначитися з товщиною плівки і типом ламінування ви можете самостійно, або ж під час консультації з нашим менеджером.

 

При виборі плівки для ламінування враховуються ваші побажання з приводу зовнішнього вигляду продукції, формату друкованого виробу і середовища використання поліграфічної продукції.

Ламінування

gallery/laminirovanie

Ламінування